Tüm Kategoriler
Hattı:

86 13752609332

Şirket Profili

Sen burdasın Ana Sayfa>Hakkımızda>Şirket Profili

H&F (TIANJIN) TECHNOLOGY CO., LTD

22222

H&F (TIANJIN) TECHNOLOGY CO., LTD, güzel manzarası ve gelişmiş ulaşımıyla Tianjin Limanı Serbest Ticaret Bölgesi'nde yer almaktadır. Pekin-Tianjin-Hebei merkezinin coğrafi konumuna ve çevredeki endüstrilerin avantajlarına dayanarak, geleneksel bir dış ticaret girişiminden mobilya ihracatına ve metal ürün satışına doğru kademeli olarak gelişti; ambalaj malzemesi ve ürün satışı; sentetik malzeme satışı ana faaliyet alanıdır. Uluslararası düzeyde lider bir üretim hattına sahiptir ve bilgisayarlı otomatik işleme sistemi, "çevre, doğa ve sağlık" temel konseptine sahip ürünleri savunmaktadır. Dünya çapında 50'den fazla ülke ve bölgede pazarlara sahip uluslararası girişim grupları. Şimdiye kadar, iş kapsamı Güneydoğu Asya, Orta Asya, Orta Doğu, Afrika, Avrupa, Güney Amerika, Kuzey Amerika ve diğer ülke ve bölgeleri kapsamaktadır.

Profesyonel bir D&R ekibimiz, bir grup profesyonel teknik yönetim yeteneklerimiz ve yüksek kaliteli teknik çalışanlarımız var, profesyonel teknoloji, sıkı yönetim ve ultra çığır açan tasarım konseptleri, "kalite temelimizdir, itibar bizim geleceğimizdir, müşteri memnuniyeti hayatımızdır "" Hayatta kalmanın temeli "iş felsefesine dayanarak ürünlerimizi sürekli güncelliyoruz. Müşteriler için en iyi ürün kalitesini ve en iyi hizmet deneyimini sağlamak için satışta, satış sırasında ve sonrasında her hizmette iyi bir iş yapın.

H&F (TIANJIN) TECHNOLOGY CO., LTD'deki her meslektaş, yenilik ve hız ile mükemmelliği yakalamak için birlikte çalışacaktır; elit bir ekiple kurumsal kültürü şekillendirmek; kurumsal avantajlara sahip olağanüstü yetenekleri bir araya getirin; Gelecekte, profesyonellik, yenilikçilik, bütünlük ve verimlilik geliştirme konseptini sürdüreceğiz. Ürün çevresine, sanatına, estetiğine, güvenliğine ve dayanıklılığına dikkat edin, yeniliklere devam edin, müşteriler için yüksek kaliteli ürünler yaratmaya odaklanın ve içtenlikle müşterilere tatmin edici hizmetler sunun! birlikte yelken açalım, geleceği kucaklayalım ve sürdürülebilir operasyonlar yaratalım. Toplum için daha iyi bir gelecek yaratın


Bizim Promise

H&F (TIANJIN) TECHNOLOGY CO., LTD herkesin sevdiği bir evde yaşaması gerektiğine inanıyor. Teknoloji ve inovasyon yoluyla, müşterilerin ev mobilyaları, dekor, ev tadilatı, ev eşyaları ve daha pek çok alanda tam olarak istediklerini hızlı ve kolay bir şekilde elde etmelerini mümkün kılıyoruz. Her adımda müşterilerini memnun etmeye kararlı.

Hedefimiz

Hedefimiz öne çıkmaktır. Müşterilere daha kısa teslim süreleriyle daha iyi bir değer sunmaya kararlı. Müşteriler, kişisel destek ve olağanüstü deneyimler sunarken yenilikçi ürünler tasarlama ve geliştirme becerimize çekildi. Olağanüstü değerimiz, tasarım odaklı ürünler, zamanında teslimat ve müşteri deneyimlerine olan bağlılığımızla birleştiğinde bizi mobilya endüstrisinde bir öne çıkardı.